Facebook reklama

Facebook reklama má skvělé možnosti cílení dle věku, pohlaví, vzdělání, či zájmů zákazníků. Reklama na facebooku se může vysílat v rámci celé republiky, můžou se díky ní taky oslovit zákazníci jenom v blízkém okolí a nebo i v cizích zemích při exportu do zahraničí. Ať už se použije videoreklama, fotka, text, nebo kombinace všech těchto prvků, facebook reklama se dá využít při jakémkoliv sdělení.

Facebook videoreklama

Uživatelé Facebooku kvitují převážně zajímavý video obsah, který je ve sdělení vždy silnější než jakýkoliv jiný formát propagace. Pomocí videoreklamy můžete na facebooku prezentovat vše podstatné. Formát videa je MP4 nebo MOV a rozlišení minimálně 720p.

Facebook fotoreklama

Správně fungující fotoreklama na facebooku má obsah a kreativitu přizpůsobenu zákazníkům či publiku, který tento nebo podobný obsah vyhledává. Pro vyšší úspěšnost fotoreklam se doporučuje maximálně 20% textu v poměru s celou plochou obrázku.

facebook reklama - fotoreklama

Facebook Canvas & Carousel

Reklamy canvas a carousel jsou určené převážně pro mobilní zařízení. Tato sofistikovaná interaktivní prezentace umožní vždy v mobilech sdělení přes celou obrazovku, přičemž může obsahovat videa, obrázky, tlačítka, propojené fotografie, texty a další.

facebook reklama - canvas a carousel

Další formáty facebook reklamy

→ Facebook Stories
→ Rotující formát
→ Sbírka
→ Reklamy v Messengeru

Formáty pro Instagram

Copyright 2019 © ywork.cz | tel.: +420 777 850 492 | email: zprava@ywork.cz