Instagram reklama

Na Instagramu jsou uživatelé, kteří ve svém mobilu čerpají inspiraci a neustále objevují i to co je zajímá – například i zajímavý, důvtipný či unikátní obsah zveřejňovaný značkami. Instagram nabízí vizuálně velmi propracované a intuitivní prostředí, ve kterém se může formou poutavých fotek či videí vyprávět příběh buď sponzorovanými formáty a nebo taky ve spolupráci s influencery.

Instagram videoreklama

Instagram videoreklamy dokážou nejlépe popsat produkt či službu pro cílové publikum díky síle obrazu, zvuku, pohybu a zaujmout tak pozornost uživatelů. Videoreklamy na Instagramu jsou buď ve formátu na šířku a nebo ve formátu čtvercovém.

Instagram Fotoreklama

Fotoreklama musí být velmi atraktivní, měla by mít i nějakou vizuální strategii a vyprávět příběh. Tento typ vizuálně poutavé reklamy na Instagramu je vhodný, pokud upřednostňujete vizuální propagace vašich produktů v jednoduché, přehledné a atraktivní podobě.

instagram reklama - fotoreklama

Instagram Stories

Díky svému vertikálnímu formátu se reklamy zobrazují v populární sekci Instagram Stories, kde jsou sestříhané a poskládané do krátkého příběhu. V mobilech se zobrazují přes celou obrazovku, takže sdílené fotografie a sestříhané videa vtáhnou uživatele vždy do obsahu.

instagram stories

Další formát Instagram reklamy

→ Rotující reklama

Formáty pro Facebook

Copyright 2019 © ywork.cz | tel.: +420 777 850 492 | email: zprava@ywork.cz