PPC reklama

Bannerová PPC reklama by měla inspirovat ke koupi, přičemž se vždy zákazníkům ukazuje zrovna ve chvílích, kdy na internetu hledají věci které firma nabízí. V Česku se používají PPC systémy Adwods a Sklik, na Slovensku i systém Etarget. PPC reklama je buď statická, animovaná a nebo ve formátu videobannerů. Umíme vyrobit taky responzivní obsahové reklamy i dynamické Adform bannery.

Statické bannery

Klasické statické bannery zvýší povědomí o produktu a nebo podpoří značku. Tato PPC reklama je vhodná pro firmy, které chtějí zvýšit povědomí o svých produktech a které taky chtějí marketingově budovat image své značky na internetu. Výhodou statických bannerů je nižší cena.

PPC reklama

GIF bannery

Díky gifovým bannerům a její proměnlivé grafice se taky osloví zákazníci, kteří se zajímají o nabízený produkt či službu. Animace souboru GIF spočívá ve střídání obrázků ve smyčce, která se opakuje neustále dokola. Tato PPC reklama přitahuje více pozornosti díky měnícímu se obsahu.

PPC reklama - gif bannery

HTML5 bannery

HTML5 animované bannery a jejich dynamika, pohyb a měnící se obsah hned zaujme a upoutá pozornost návštěvníka internetových stránek. HTML5 animovaný banner je nejúčinnější PPC reklama, Výhodou HTML5 bannerů mimo jiné je, že se bez problému zobrazuje i v mobilech.

PPC reklama - html5 bannery

Další formáty bannerů

→ Responzivní obsahové reklamy
→ Adform dynamické bannery
→ Video bannery

Copyright 2019 © ywork.cz | tel.: +420 777 850 492 | email: zprava@ywork.cz