Videoreklama

Videoreklama je nejrychleji rostoucím nástrojem internetového marketingu. Díky poutavé videoreklamě zesílí firemní příběh a značku katapultuje. Videoreklama přináší okamžité výsledky, může být produktová, imageová, nebo taky zdrojem praktických informací. Výsledná videoreklama se vždy rozformátuje a může se ve správný čas použít jak na YouTube, tak i na Facebook Instagram.

Videoreklama Truewiev In-stream

Videoreklama na YouTube je velmi žádaná a efektivní. Z velkého počtu uživatelů si snadno najdete své cílové publikum podle věku, pohlaví, zájmů, polohy a dalších nabízených kritérií. Videoreklama se dá vyrobit i nízkonákladově ze záběrů videobank, z fotek a nebo může být sestříhané z firemního videa, doplněné o reklamní packshot v rámci motion designu.

Bumper Ads reklama

Bumper ads videoreklama je sofistikované reklamní sdělení - jedná se o krátkou 6ti vteřinovou videoreklamu, která se nedá přeskočit. Na mobilních zařízeních dávají lidé přednost kratším videoreklamám, takže se s úspěchem může předat celé sdělení, které bude vždy jasné a výstižné.

Copyright 2019 © ywork.cz | tel.: +420 777 850 492 | email: zprava@ywork.cz