Video reklama

Výroba video reklam od nápadu až po postprodukci. Video reklamy jsou skvělý prvek firemního marketingu - díky nim zesílí firemní značka. Video reklama může být produktová, imageová, vtipná, i jako krátký zdroj zajímavých informací. Videoreklama přináší rychlé výsledky, když se ve správný čas použije jak na YouTube, tak i na firemní Facebook či Instagram. Vytvoříme pro vás video reklamu Truewiev In-stream, krátkou Bumper ads a nebo taky virální video reklamu.

Video reklama Truewiev In-stream

Video reklama na YouTube je velmi efektivní. Video reklama se dá natočit s velmi kvalitně s vyšším rozpočtem a nebo i nízkonákladově ze záběrů video bank, z firemních fotek a nebo může být sestříhaná z firemního videa a doplněna o reklamní packshot v rámci motion designu.
Kažká video reklama bude i doplněna o grafický prvek videa - thumbnail (obrázek v čase 0:01).

Video reklama Bumper Ads

Bumper ads reklama je krátké sofistikované reklamní sdělení - jedná se o 6ti vteřinový spot, který se nedá přeskočit. Na mobilních zařízeních dávají lidé přednost kratším video formátům a díky Bumper Ads můžete divákům předat celé sdělení, které bude vždy jasné a výstižné. 
Každá Bumper Ads bude doplněna i o grafický prvek videa - thumbnail (obrázek v čase 0:01).

Copyright 2019 © ywork.cz | tel.: +420 777 850 492 | e-mail: zprava@ywork.cz